Підрозділ компанії Daikin у Північній Америці, який займається побутовими, канальними системами кондиціонування, а також обладнанням легкої комерційної серії та VRV-системами, перейменовано на Daikin Comfort Technologies.

Від 1 квітня ключові ОВіК бренди Daikin, Goodman та Amana будуть об’єднані в одній новій корпоративній структурі. 

Ми об’єднуємось під однією назвою – Daikin Comfort Technologies – охоплюючи культуру та ідентичність, що відображають єдине бачення, яке створить ще більш сильний та єдиний бренд Daikin”, – пояснює генеральний директор Сатору Акама (Satoru Akama), колишній генеральний директор Goodman Global Group. 

Компанія Daikin придбала американського виробника Goodman з його брендами Goodman та Amana у 2012 році за $3.7млрд. 

Daikin, Goodman, Amana та Quietflex і надалі будуть відігравати важливу роль у брендуванні нашої продукції у майбутньому ”, – говорить Такаюкі “Така” Іноуе (Takayuki “Taka” Inoue), керівник відділу продаж та маркетингу Daikin. “Перебудова нашої структури в одну компанію створює можливості для співпраці, новаторських розробок та оперативності всередині компанії, та що дуже важливо для задоволення потреб наших клієнтів.”

Наш бізнес у Північній Америці з моменту придбання Goodman збільшився вдвічі в плані прибутку, і зараз це найбільший суб’єкт компанії Daikin у світі, що робить Північну Америку одним з основних пріоритетів Daikin для інвестування та зростання ”, – говорить пан Іноуе.

Компанія Daikin Applied, колишня компанія McQuay, залишається окремою організацією.

Поточні функції маркетингу та продаж Daikin та Goodman будуть консолідовані в єдиному структурному підрозділі під керівництвом Така Іноуе. Старший віце-президент Арді Топпі (Ardee Toppe) буде керувати всіма продажами всіх брендів компанії, а також очолить чотири торгівельні представництва у США та одне у Канаді. Пан Арді також буде відповідальний за дистриб’юторський підрозділ компанії Daikin Comfort Technologies Distribution, Inc., раніше відомий як Goodman Distribution, Inc. Старший віце-президент Даг Вайденманн (Doug Widenmann) буде керувати всіма маркетинговими операціями.

Всередині Daikin Comfort Technologies також створено новий підрозділ Environmental Promotion Office (відділ просування екологічної безпеки) під керівництвом старшого віце-президента Натана Уокера (Nathan Walker), підлеглого генеральному директору Сатору Акама. 

Ми зміцнюємо лідерські позиції Daikin в області екологічно безпечних технологій для створення комфорту у приміщенні, таких як наші інверторні рішення та теплові насоси”, – говорить пан Акама. “Компанія Daikin вже представила продукцію на холодоагенті з низьким потенціалом глобального потепління R32 раніше за своїх конкурентів та зайняла позицію лідера в галузі екологічно безпечних рішень. Новий підрозділ буде сприяти більш широкому застосуванню інверторних технологій, теплових насосів та продукції, що використовує холодоагент R32, по всій Північній Америці.”