Осака, Японія, 27 травня 2024 р. – компанію Daikin Industries, Ltd. було обрано як одну з «Цифрових трансформацій (DX) 2024», проведеної Міністерством економіки, торгівлі та промисловості (METI) і Токійською фондовою біржею (TSE). Він називається «DX Stocks» і відзначає компанії, зареєстровані на Токійській фондовій біржі, які мають досвід розвитку DX і підвищення корпоративної вартості. Після 2023 року Daikin обирається втретє.

Як зазначено в стратегічному плані управління «Fusion 25», Daikin прагне інвестувати 180 мільярдів ієн у цифрові технології протягом трирічного періоду, починаючи з 2023 фінансового року, і використовувати цю технологію для подальшого просування як у бізнесі, так і в технологічних інноваціях.

Ініціативи Daikin, що призвели до його вибору, підсумовані нижче:

З 2021 фінансового року Daikin продає в Японії DK-CONNECT, хмарну систему управління кондиціонуванням повітря, яка надає послуги для задоволення різноманітних потреб кожного клієнта в експлуатації, обслуговуванні та заміні комерційних кондиціонерів. DK-CONNECT не тільки забезпечує душевний спокій і комфорт, яких вимагають комерційні кондиціонери, але також зменшує вплив на навколишнє середовище завдяки меншому споживанню енергії та зменшує адміністративне навантаження для керівників об’єктів. У 2023 фінансовому році почалися повномасштабні продажі на закордонних базах у Сполучених Штатах, Європі, Азії та інших країнах з метою подальшого глобального розширення.

Daikin також працює над послугами з управління енергоспоживанням для забезпечення регіонального комфорту та стабільності електроенергії, що зменшить викиди CO2 і витрати на електроенергію шляхом централізованого керування обладнанням для кондиціонування повітря для багатьох будівель і об’єктів.

У 2017 році в компанії було створено Коледж інформаційно-комунікаційних технологій Daikin для розвитку унікальних навичок Інтернету речей та ШІ у людей, які знайомі з технологіями кондиціонування повітря. Внутрішній курс не обмежується лише новими співробітниками та націлений на інших працівників, у тому числі на керівників вищої ланки. Daikin планує збільшити кількість цифрових людських ресурсів до 2000 людей до кінця березня 2026 року. Багато співробітників, які пройшли програму, вже були призначені у відповідні бізнес-підрозділи, і вони відіграють активну роль у просуванні DX.

Таким чином Daikin прагне просувати DX як усередині компанії, так і через спільні інновації з зовнішніми сторонами для створення нових інновацій, які сприяють вирішенню екологічних і соціальних проблем.

https://www.daikin.com/press/2024/20240528