Британське представництво компанії Daikin буде підтримувати новий японський фестиваль у Королівських ботанічних садах К’ю, який буде проводитись з 2 по 31 жовтня цього року.

Відвідувачі фестивалю зможуть поринути у атмосферу мистецтва, рослин та культури Японії, а спеціалісти Daikin будуть розповідати їм про роль теплових насосів у майбутньому систем опалення для житлових будинків. Ключова продукція Daikin буде представлена на інтерактивній мобільній платформі біля входу Brentford Gate.

“Оскільки наша компанія була заснована у Японії близько 100 років тому, нашою місією було створення рішень для керування домашнім кліматом, які відповідають потребам будь-якого дому та стилю життя. Та ми хочемо робити це, піклуючись про навколишнє середовище та захищаючи майбутні покоління, що дуже близько до ідеалів садів К’ю”, – говорить виконавчий директор Daikin UK Анджела МакГінлі (Angela McGinlay).

Пані МакГінлі говорить, що це дасть можливість компанії напряму спілкуватись з відвідувачами садів К’ю. “Ми познайомимо їх з перевагами технології теплових насосів та рекомендуємо перейти на нову систему, поповнюючи базу клієнтів наших підрядників”.

Японський фестиваль буде проходити в павільйоні Temperate House як свято японської культури, яка корінням глибоко занурюється у природу. На фестивалі буде представлено вражаючі садові інсталяції з хризантемами, національною квіткою Японії, а також захоплюючий звуковий ландшафт, створений в дусі японських річок, водоспадів, гір та морського узбережжя.

https://www.coolingpost.com/uk-news/daikin-to-support-heat-pump-growth-at-kew-festival/