МАЛАЙЗІЯ: Daikin Malaysia запустила ініціативу зі збору холодоагенту у монтажників у рамках ініціативи щодо відновлення та переробки.

Компанія пілотного проекту «Врятуйте Землю: обмін для майбутнього покоління» стала результатом співпраці з центрами рекультивації та відновлення, здатними очищати та відновлювати якість холодоагенту до «нової» якості для повторного використання, а також правильно обробляти та утилізувати старий холодоагент.

Daikin Malaysia через свою дочірню компанію Daikin Malaysia Sales and Service Sdn Bhd (DMSS) витягуватиме холодоагенти від кінцевих користувачів через своїх монтажників під час обслуговування та ремонту. Монтажники відправлять використані холодоагенти та старі кондиціонери для належної обробки та переробки до центру збору Daikin у Петалінг-Джая, Селангор.

Відновлені холодоагенти пройдуть обробку на ліцензованому підприємстві, де будуть ретельно видалені всі домішки та відновлені холодоагенти до їхнього чистого стану відповідно до стандартів, викладених у ARI-700.

Потім старі кондиціонери будуть відправлені на ліцензований завод із переробки, щоб забезпечити стійке керування електронними відходами.

Спочатку запущена як пілотна програма в долині Кланг, збір використаних холодоагентів буде розширений і охопить інші штати Малайзії за рахунок створення нових центрів збору в найближчому майбутньому.

Прагнучи просувати та заохочувати екологічно чисті методи, DMSS проведе навчальні заняття для монтажників, прагнучи дати їм необхідні знання та навички для правильного поводження з холодоагентами.

https://www.coolingpost.com/world-news/daikin-malaysia-initiates-refrigerant-recycling-scheme/