Намагаючись розширити використання інверторних теплових насосів у холодному кліматі, компанія Daikin Comfort Technologies у Північній Америці придбала дистриб’ютора будівельних виробів і систем HVAC у Great Lakes Williams Distributing.

Північне розташування Williams, яке охоплює більшу частину Середнього Заходу, розглядається як можливість додаткового випробування продукції для холодного клімату та можливостей для розробки технології холодного клімату для Daikin.

Компанія Williams, заснована в 1968 році зі штаб-квартирою в Гранд-Рапідс, штат Мічиган, є одним із кількох регіональних дистриб’юторів, придбаних Daikin за останні роки.

Williams має 32 локації, включаючи 27 виділених точок HVAC, у Мічигані, Індіані та Огайо. У сімейному бізнесі працює 575 осіб.

Daikin каже, що він також «схвильований» включити до свого портфоліо широкий асортимент будівельної продукції, за яку Williams отримала національне визнання. До них входять товари для житлового будівництва для будівельників, підрядників, споживачів та архітекторів, які обслуговують кухні та ванні кімнати, сантехніку, гаражні ворота та ринки вогнища.

«Вільямс вже давно є важливим і успішним партнером для продуктів Daikin, Daikin Applied, Goodman і Amana HVAC. Придбання цього видатного дистриб’ютора є ще одним важливим кроком на нашому шляху до того, щоб зробити Daikin постачальником рішень для забезпечення комфорту в приміщеннях №1 у Північній Америці», – сказав Такаюкі Іноуе, виконавчий віце-президент і директор з продажу та маркетингу Daikin.

«Сімейні стосунки Williams із брендами Daikin охоплюють понад 50 років, від бренду Amana HVAC до найбільшого незалежного дистриб’ютора Goodman у регіоні», — сказав Джеффрі Бітон, президент і головний операційний директор Williams.

Минулого місяця Williams уклала угоду про придбання постачальника систем моніторингу та управління енергією Venstar.

https://www.coolingpost.com/world-news/daikin-acquires-great-lakes-distributor/