США: Daikin Comfort Technologies, дочірня компанія японського виробника систем кондиціонування повітря в Північній Америці, що випускає безканальне та легке комерційне обладнання та системи VRV, придбала американського виробника засобів керування Venstar Inc.

Заснована в 1992 році компанія Venstar розташована в Південній Каліфорнії, є відомим постачальником систем контролю та енергоменеджменту, чиї технології та рішення для комфорту всередині приміщень використовуються в мільйонах житлових будинків і невеликих комерційних установах у Сполучених Штатах, Канаді та Мексиці. Встановлено понад 10 мільйонів термостатів із широкого асортименту компанії.

Система енергоменеджменту компанії Surveyor дозволяє роздрібним торговцям, мережам ресторанів та іншим підприємствам із кількома локаціями віддалено відстежувати, керувати та контролювати споживання енергії, скорочуючи витрати на технічне обслуговування. В даний час система використовується для керування більш ніж 100 000 системами HVAC та освітленням будівель у більш ніж 30 000 торгових точках по всій Північній Америці.

Крім того, сервіс Skyport Cloud від Venstar дозволяє компаніям контролювати свої системи з будь-якої точки світу.

Після придбання Venstar продовжить працювати як дочірня компанія Daikin під керівництвом існуючої команди зі Стівом Душаном, засновником, президентом і генеральним директором.

«Удосконалені інтелектуальні термостати Venstar, технології керування та видатні системи управління енергією допоможуть підтримувати лідерську роль Daikin, забезпечуючи безпечну, екологічно чисту, максимальну продуктивність систем HVAC за допомогою хмарного моніторингу та керування», — сказав Такаюкі Іноуе, виконавчий директор Daikin. віце-президент і директор з продажу та маркетингу.

«Ми прагнемо сприяти широкому впровадженню в Північній Америці енергоефективних інверторів, теплових насосів і систем на основі R32. Ці системи Daikin забезпечують чудові переваги для навколишнього середовища, економію енергії та ефективність комфорту в приміщенні порівняно з традиційними системами HVAC, які зараз охолоджують і обігрівають більшість будинків і підприємств Північної Америки», – додав він.

«Досвід Venstar в галузі управління енергією та інтелектуальні комунікаційні контролери допоможуть підрядникам, власникам будинків і підприємствам оптимізувати переваги енергозбереження та ефективності інверторних систем HVAC», — наполягав віце-президент Daikin із засобів керування та рішень Денніс Торен.

«Smart thermostat і хмарні сервісні рішення представляють майбутнє комфорту в приміщенні, окрім контролю температури та вентиляції», — сказав Торен. «Моніторинг і контроль продуктивності, якості повітря в приміщенні, прогнозне технічне обслуговування та оптимізація логістики сервісних вантажівок — це лише деякі з переваг, які інноваційні термостати та хмарні послуги можуть надати підрядникам і клієнтам. Це ефективний і простий спосіб віддалено керувати споживанням енергії, навіть зрештою співпрацюючи з електричними компаніями для покращення реагування на попит. Це потужні переваги, які надають цінність комунальним підприємствам, підрядникам і клієнтам».

Це придбання є одним із кількох, які Daikin здійснила за останні кілька років, намагаючись трансформувати північноамериканську індустрію HVAC. Техаський технопарк Daikin, який коштує 500 мільйонів доларів, розташований на північний захід від Х’юстона, зараз налічує понад 7000 людей.