Компанія Daikin Airconditioning France досягла угоди стосовно придбання 100% акцій компанії Groupe BV, підрядника промислових систем охолодження та кондиціонування повітря.

Це придбання стане гарною підтримкою розширення філіалу Daikin Франція на ринку технічного та сервісного обслуговування промислових систем охолодження, а також для розвитку нового бізнес-напрямку після впровадження пакету орендних рішень.

Це перше придбання компанії Daikin Airconditioning France з моменту її заснування у 1993 році.

Заснована у 2011 році компанія Groupe BV включає в себе компанію BV Froid, першу компанію, засновану у 2009 році, а також компанію BV Services. Від початку своєї діяльності компанія спеціалізувалась на проектуванні, монтажі, обслуговуванні та ремонті промислових холодильних установок. Вона обслуговує весь регіон О-де-Франс – представництва компанії розташовані у департаментах Уаза та Сомма. Минулого року продажі компанії досягли рівня €7.1 млн.

Засновники Groupe BV Фаб’єн Ван Рентерхем (Fabien Van Renterghem) (ліворуч) та Франк Бухнер (Franck Buchner) підписують угоду при придбання з Крістофом Мютц (Christophe Mutz) (праворуч) з Daikin Airconditioning France.

Засновники компанії Франк Бухнер та Фаб’єн Ван Рентерхем продовжать підтримувати розвиток компанії Groupe BV, яка збереже свою назву та місце розташування.

“Від самого початку ми пішли шляхом органічного росту в підтримку своїх технічних спеціалістів. Ми поставили перед собою дуже високі цілі із забезпечення технічного обслуговування в цій галузі промисловості. Щоб отримати ресурси для досягнення наших цілей, нам потрібно було швидко отримати навички в цій галузі, тому ми вирішили покластись на нових експертів в цій галузі та на нові методи, які довели свою ефективність в компанії Groupe BV”, – говорить президент Daikin France Крістоф Мютц.

Розташована у місті Нантер компанія Daikin Airconditioning France керує 13 торгівельними представництвами, чотирма регіональними офісами, п’ятьма технічними та учбовими платформами та великим логістичним центром.

Минулого року обіг компанії Daikin Airconditioning France сягнув €580 млн.