28 квітня 2022 року компанія Daikin Europe N.V. відсвяткувала відкриття нової сучасної виробничої лінії теплових насосів типу “повітря-вода”. В результаті даного розширення виробництва на заводі в Остенде (Бельгія) було створено додатково 100 робочих місць та вдвічі збільшено обсяг виробництва теплових насосів типу “повітря-вода”.

У компанії Daikin Europe N.V. 12 виробничих об’єктів на території, яку вона охоплює, та п’ять з них виробляє теплові насоси різних типів. Протягом наступних десяти років очікується значне зростання попиту на теплові насоси типу “повітря-вода”. Цей тип обладнання, що працює на електроенергії, може забезпечити опалення та подачу побутової гарячої води. “Останні роки ми доклали багато зусиль для збільшення обсягів виробництва”, – говорить Стівен Ван Імпе (Steven Van Impe), заступник генерального директора з виробництва.

“Теплові насоси вважаються ключовою технологією для досягнення цілей Європейського Союзу – кліматична нейтральність до 2050 року. Вони також допоможуть знизити залежність Європи від викопних видів палива”, – зауважив Стівен Ван Імпе. “Інвестуючи в нові та додаткові виробничі потужності у Європі, компанія Daikin займає провідну роль у досягненні цих цілей”.

“Нова виробнича лінія в Остенде – це один з багатьох інвестиційних проектів зі збільшення виробничих можливостей в рамках нашого плану Fusion 2025”, – говорить Хіроміцу Івасакі (Hiromitsu Iwasaki), віце-президент компанії Daikin Europe. “Компанія Daikin Europe N.V. розширює свої науково-дослідницькі та виробничі можливості у галузі теплових насосів у Європі, на Близькому Сході та Африці. Ця інвестиція є важливим кроком вперед, за яким будуть й інші. Ми плануємо ще більше зміцнити свої позиції, оскільки попит на сталі опалювальні рішення без використання викопних видів палива продовжує зростати”.

 

https://www.daikin.eu/en_us/press-releases/daikineuropemakesdonationforhumanitarianaidinukrainianregugeecrisis.html