Компанія Daikin Europe збільшила обсяг виробництва на своєму заводі в Остенде завдяки облаштуванню нової лінії з роботизованою подачею листового металу та повністю автоматизованого складу прес-форм.

Дана інвестиція проведена в рамках плану Fusion 2025 компанії Daikin, спрямованого на укріплення виробничих можливостей компанії в регіоні EMEA та на те, щоб задовільнити зростаючий попит на екологічно сталі опалювальні рішення, такі як теплові насоси.

Нові преси використовуються для виробництва металевих корпусів теплових насосів Daikin. “До цього часу ми покладались на зовнішніх постачальників стосовно значної частини робіт с листовим металом”, – пояснює Стівен Ван Імпе (Steven Van Impe), заступник генерального директора з виробництва. “З новими пресами ми зможемо виробляти більше металевих корпусів в межах нашого заводу, що збільшує нашу виробничу потужність та підіймає рівень контролю якості. Це також підтримує зусилля компанії стосовно захисту навколишнього середовища, оскільки так ми значно знижуємо обсяги транспортування листового металу на наш завод”.

Разом з новими пресами було також впроваджено кілька нових технологій для підвищення безпеки на заводі. “З роками листи металу, які ми використовуємо, ставали дедалі більшими, що значно ускладнювало роботу з ними в ручному режимі”, – говорить Енді Де Вільде (Andy De Wilde), керівник відділу технологій виробництва. “Тепер використовується роботизована подача. Ми також повністю автоматизували склад прес-форм, що використовуються для формування панелей. Форми, які можуть важити до 5 тон, тепер автоматично переміщуються зі складу та встановлюються на прес”.

Додаткові інвестиції також включають в себе збільшення кількості працівників на виробництві. Компанія Daikin скоро розпочне кампанію з набору понад 200 працівників на нові посади на заводі в Остенде.

План Fusion 2025, в рамках якого проводилось інвестування, був оголошений компанією Daikin Europe в жовтні 2021 року. План передбачає загальний обсяг інвестицій в розмірі €840 млн. протягом п’яти років.

“Очікується, що річні продажі теплових насосів в Європі зростуть з 1 млн. блоків у 2021 році до понад 4 млн. у 2030 році. План Fusion 2025 виведе нашу компанію в лідери цього переходу до безвуглецевого суспільства”, – говорить віце-президент Daikin Europe Хіроміцу Івасакі (Hiromitsu Iwasaki).