Компанія Daikin Europe оголосила про закінчення будівництва нового заводу для британського підрозділу Hubbard Products Ltd. та початок виробництва на ньому.

Після придбання групою компаній Daikin у 2017 році та інтеграції комерційних холодильних рішень Daikin UK зі своїм портфоліо компанія Hubbard є лідером на ринку комерційних систем охолодження в Британії та Північній Європі.

Новий завод площею 7500 м² дасть компанії Hubbard майже на 60% більше виробничої площі, що дозволить збільшити обсяги та скоротити терміни виробництва, та зберегти при цьому якість продукції та надійність поставок.

Новий науково-дослідницький центр, що прилягає до нового заводу, буде завершено на початку наступного року. Для нового заводу та науково-дослідницького центру планується найняти додатково 60 висококваліфікованих операторів.

Дзюндзі Умамото (Junji Umamoto), віце-президент Daikin Europe та керівник підрозділу холодильних рішень, говорить: “Серед компаній групи Daikin та на ринках і секторах, які ми обслуговуємо, компанія Hubbard має заслужену репутацію за інновації та проектування в галузі систем охолодження та рекуперації тепла. “

“Ми впевнені в подальшому зростанні компанії Hubbard наступного року та в подальшому, особливо у світлі стабільного попиту у фармацевтичному секторі, а також на фоні відновлення секторів продовольчої торгівлі та готельних послуг, що постраждали через пандемію. “

Інновації в компанії Hubbard – у партнерстві з академією Daikin – сконцентровані на розробці енергоефективних рішень, використанні природних холодоагентів з низьким показником GWP.

Компанія Hubbard прагне мінімізувати загальний коефіцієнт еквівалентного потепління всього свого портфоліо, яке включає в себе все від рішень для броварень, рефрижераторного транспорту та невеликих комерційних систем охолодження, до напівпромислових систем для роздрібних мереж, харчової промисловості, холодильних складів та фармацевтичного сектору.

Ільяс Катсуліс (Ilias Katsoulis), виконавчий директор Hubbard Products Ltd., додав: “Як компанія, що надає повний комплекс рішень для холодильного ланцюга, з гарними клієнтськими стосунками в таких галузях, як продовольча торгівля та фармацевтика, з одним з найбільш широких портфоліо в цій галузі, ми можемо сильно вплинути на те, щоб холодильні рішення стали більше екологічно чистими та сприятливими.

“Наш новий завод та нові члени команди, яких ми скоро будемо з радістю вітати у компанії Hubbard, стануть нашим інструментом для розширення та позитивних змін у Британії та інших країнах.”

 

https://www.daikin.eu/en_us/press-releases/daikin-europe-invests-in-new-hubbard-factory-to-drive-progress-in-sustainable-cooling.html