БЕЛЬГІЯ: високий попит на теплові насоси в Європі допоміг Daikin Europe NV досягти рекордних продажів у 5,2 мільярда євро за рік до 31 березня, що на 20% більше, ніж у минулому році.

Повідомляється, що продажі побутових теплових насосів зросли більш ніж на 50%, перевищивши показники ринку.

Daikin каже, що «значне» зростання продажів було досягнуто, незважаючи на постійні глобальні проблеми постійного дефіциту компонентів, збоїв у ланцюжку поставок, європейської енергетичної кризи, високої інфляції та зниження купівельної спроможності.

«Незважаючи на складні економічні труднощі, сильне зростання Daikin Europe у 2022 році перевищує амбітні цілі нашого п’ятирічного стратегічного плану Fusion 25. Наші інноваційні технології опалення та охолодження з низьким вмістом вуглецю, розроблені в Європі, на Близькому Сході та в Африці, продовжують стимулювати енергетичний перехід у регіоні», — прокоментував Масацугу Мінака, голова Daikin Europe.

Компанія Daikin пояснює збільшення частки ринку недавніми інвестиціями в європейські виробничі потужності. «Завдяки зростаючому попиту на теплові насоси наша організація з постачання та виробництва змогла збільшити виробництво понад початкові плани, незважаючи на складне та нерегулярне постачання компонентів», — пояснив Такаюкі Камекава, віце-президент з продажу Daikin Europe. «У результаті ми досягли більш ніж 150% зростання продажів теплових насосів порівняно з попереднім фінансовим роком».

Європейський комерційний ринок продовжував демонструвати нестабільність інвестицій у роздрібну торгівлю та гостинність після пандемії, сказав Daikin, але його найсильнішим активом є лінійка обладнання, яка добре підходить для легких комерційних застосувань, таких як невеликі центри обробки даних і складські приміщення, а також хороша доступність та великі комерційні діапазони VRV.

Додатки

У 2022 році Daikin Europe здійснила низку ключових інвестицій на додаток до придбання італійського постачальника технічних послуг Landi SpA. Це включає інвестиції в розмірі понад 90 мільйонів євро для розширення виробництва теплових насосів у Бельгії, Німеччині, Чехії та Туреччині, а також інвестиції в розмірі 300 мільйонів євро в новий завод з теплових насосів для житлових будинків у Польщі. У 2022 році також відбулося відкриття першого заводу Daikin у Саудівській Аравії з виробництва установок обробки повітря та систем кондиціонування повітря.

У 2022 році Daikin Europe Group також прийняла понад 1200 нових співробітників, збільшивши свою робочу силу приблизно на 10%. Компанія планує найняти ще 7000 людей до 2030 року, майже вдвічі збільшивши свою поточну робочу силу з 12 800 до 20 000 у регіоні EMEA.

https://www.coolingpost.com/world-news/heat-pumps-drive-daikin-europe-to-record-sales/