Компанія Daikin поставила 4 чиллери з водяним охолодженням серії VZ для охолодження дата-центру у Швеції.

Цей дата-центр цікавий тим, що це об’єкт з негативними викидами CO2, а використання технологій Daikin допоможе такому об’єкту досягти своїх сприятливих для клімату цілей.

Встановлена продукція: 

  • 4шт x EWWH VZ

  • Загальна холодопродуктивність: 4 МВт

  • 2-й етап: буде встановлено ще 8шт x EWWH VZ

 Чотири встановлених чиллери серії VZ будуть забезпечувати охолоджену воду для контролю температур в різних зонах центру, оскільки дата-центри зазвичай виробляють величезну кількість тепла, через яке можуть перегріватись сервери та окремі компоненти.

Основними вимогами об’єкту були надійність чиллерів та висока енергоефективність при частковому та повному навантаженні, а також низький показник GWP.

Енергоефективність та GWP були особливо важливі для проекту, оскільки цей дата-центр прагне бути сприятливим для клімату об’єктом, який працює тільки на енергії з відновлювальних джерел.

Завдяки своєму розташуванню за 200 кілометрів на північний захід від Стокгольму дата-центр має доступ до розташованих неподалік вітрових та гідроелектростанцій, які виробляють дуже низький рівень викидів CO.

Об’єкт підключений до міської станції комбінованого виробництва електроенергії та тепла, та завдяки унікальному рішенню тепло, що виробляється, використовується для обігріву навколишніх об’єктів нерухомості.

Для такого інноваційного об’єкта з високим рівнем уваги до мінімізації негативного впливу на навколишнє середовище компанія Daikin змогла надати технологію, яка допомогла досягти цілей проекту.

Серія чиллерів Daikin VZ повністю відповідає вимогам проекту завдяки неймовірно високій ефективності. Це досягається завдяки використанню інверторного гвинтового компресора, повністю оптимізованого для забезпечення найкращих показників з холодоагентом R-1234ze, який також забезпечує низький показник GWP (7).

https://www.youtube.com/watch?v=CUL5hBBUWKc

Новий модернізований одногвинтовий компресор від Daikin виділяється своїми прекрасними характеристиками та компактними розмірами завдяки новій конструкції гвинта, що забезпечує найкращу продуктивність. Більш того, компресор оснащений інверторною технологією Daikin, яка забезпечує ще більшу продуктивність компресора, особливо при часткових навантаженнях, що дозволяє чиллеру ідеально відповідати вимогам об’єкту щодо холодопродуктивності залежно від робочого навантаження серверів в різний час дня.

https://www.daikinapplied.eu/news-center/providing-technology-for-a-negative-co2-emission-data-center/