Компанія Daikin Europe підтвердила, що братиме участь у ISH digital 21 в якості преміум спонсора. ISH digital – це міжнародна торгівельна виставка з опалення, водопостачання та енергетики, яка проходитиме віртуально в онлайн-режимі з 22 по 26 березня 2021 року.

Компанія Daikin зосереджена на європейському ринку опалення та теплових насосів, а також на своїй ролі лідера на шляху змін в галузі опалювальних систем, тому саме на  це компанія зверне свою увагу на низці семінарів під назвою Трансформація з Daikin. Вебінари висвітлюватимуть такі теми як хвиля реконструкцій будівель та економіка замкненого циклу, а також компанія Daikin представить учасникам деякі подробиці стосовно нової продукції.

Патрик Кромбе (Patrick Crombez), генеральний директор підрозділу Опалювальних систем та відновлювальних джерел енергії в Daikin Europe говорить, що Трансформація з Daikin відображає роботу та місію компанії Daikin. “Нашими тепловими насосами ми трансформуємо зовнішнє повітря в енергію для обігріву та охолодження приміщень – квартир та домів, офісів та готелів. Трансформація також передбачає необхідність змін в секторі опалювальних систем, переходу від газових та масляних котлів, що спалюють горючі корисні копалини, в бік теплових насосів, які представляють собою доступні рішення, що використовують відновлювальні джерела енергії”.

https://www.worldpumps.com/general-processing/news/daikin-confirms-participation-in-ish-digital-2021/