Компанія Daikin Industries, Ltd. погодилась надати систему централізованого охолодження для міста Tengah Town, проекту розумного міста у Сінгапурі, який просуває сінгапурський уряд. Найближчим часом буде розглянуто питання створення спільного підприємства з Singapore Power Group (“SP Group”) для реалізації проекту централізованого охолодження. Компанія Daikin протягом 50 років надає різноманітну продукцію та послуги у Сінгапурі, тому її енергозберігаючі кондиціонери та сучасні системи було обрано для проекту, спираючись на технології та досвід компанії.

В рамках цього проекту спільно з SP Group компанія Daikin забезпечить поставку сучасної системи централізованого охолодження, яка буде обслуговувати всі житлові будинки в розумному місті. Завдяки такій системі протягом всього її життєвого циклу буде зекономлено 30% витрат для кожного домогосподарства порівняно з індивідуальними системами кондиціонування. Компанія Daikin також має намір надати своє високоефективне обладнання для інших громадських будівель та забезпечити значну економію енергоспоживання. Централізована система охолодження буде подавати охолоджену воду від нещодавно розробленого високоефективного модульного чилера до фанкойлів, встановлених у кожному домі. Мешканці та комерційні будівлі будуть використовувати кондиціонування повітря за схемою “абонентської платні” та платитимуть лише за конкретний час використання. Крім того, компанія Daikin уклала договори на обслуговування великих систем кондиціонування та фанкойлів по всьому місту, щоб забезпечити швидку сервісну підтримку в місті та розвинути стійку модель ведення господарської діяльності.

Вважається, що система кондиціонування займає до 40% загального об’єму споживання електроенергії в домі. Компанія Daikin допомагає скоротити обсяг енергоспоживання усього розумного міста, акцентуючи увагу на кондиціонуванні.

Розумне місто Tengah Town – це нове футуристичне місто у Західному регіоні Сінгапуру, що поєднує природу та сучасні технології, будівництвом якого займається Департамент житлового будівництва Сінгапуру. Обіймаючи загальну площу 700 гектарів місто буде складатись з 42000 домогосподарств з найсучаснішими технологіями та комерційних будівель, таких як ресторани та спортивні центри, поряд зі школами та лікарнями, оточеними парками та фермами. Це буде безпечне, зелене, зручне місто, де пішохідні зони будуть повністю відокремлені від транспортної системи, включаючи залізницю, автобуси та автомобілі. В будинках буде встановлено найновіші системи керування енергоспоживанням, щоб мешканці могли візуально відслідковувати енергоспоживання в будинку та економити електроенергію за допомогою мобільних додатків. Місто Tengah Town, задумане як ідеальне місто-утопія, яке поєднує в собі екологічно стале зелене місто та розумне місто, почне приймати мешканців у 2023 році.

https://www.daikin.com/press/2020/201110/index.html