На щорічному конкурсі, де суддями були представники підрядних компаній, руфтоп Rebel Applied від компанії Daikin зайняв друге місце у категорії “Комерційне обладнання ОВіК”.

Компанія Daikin Applied була нагороджена за прекрасний дизайн продукту на 17 щорічній церемонії Dealer Design Awards журналу ACHR News. В ролі суддів на конкурсі, де брало участь 93 конкурсанти, виступала незалежна група підрядних компаній. Руфтоп Rebel Applied™ від компанії Daikin Applied отримав друге місце (Silver Award) у категорії “ Комерційне обладнання ОВіК ”. Журнал ACHR News – це провідне галузеве видання з опалення, вентиляції, кондиціонування та охолодження повітря. Редактор розділу новин Майк Мерфі (Mike Murphy) сказав: “Ця нагорода дає нам унікальну можливість відзначити видатні досягнення в галузі досліджень та розробок, які втілюються у багатоманітності продуктів ОВіК галузі, а новини про нагородження дають можливість нашим читачам дізнатись про інноваційні рішення”.

Президент та генеральний директор компанії Daikin Applied Майк Шварц (Mike Schwartz) говорить: “Ми лідируємо у категорії руфтопів з моменту виходу серії Rebel у 2012 році. Для випуску Rebel Applied ми з нуля побудували новий завод із сучасними технологіями, що повністю відповідають технологіям, представленим у серії Rebel Applied. Ми раді, що підрядники оцінили те, що ми вважаємо новим етапом інновацій для руфтопів”.

http://www.daikinapplied.com/news/news/2020DealerDesignAward