ВЕЛИКОБРИТАНІЯ/ІТАЛІЯ: Daikin Applied Europe придбала британську підрядну компанію Brooktherm operative Ltd.

Brooktherm, заснована в 2000 році в Біркенхеді, надає послуги промислового охолодження, опалення, вентиляції та кондиціонування повітря переважно на північному заході. Сюди входять проекти та послуги «під ключ», включаючи проектування та надання індивідуального технічного обслуговування та ремонту.

За рік до 31 березня 2023 року оборот компанії перевищив 14 мільйонів фунтів стерлінгів, що на 5,7% більше, ніж у попередньому році. Прибуток за рік склав 890 135 фунтів стерлінгів.

Після придбання Brooktherm збереже свою торгову назву як члена групи Daikin, а директори Джеймі та Деніел Кітінг залишаться залученими до управління компанією.

Компанія Daikin Applied заявила, що придбання Brooktherm стало ще одним кроком у її стратегії розробки проектів і рішень для промислового опалення, вентиляції та кондиціонування повітря (HVAC), одночасно посилюючи свій технічний досвід у підготовці до нових інновацій, таких як «природні» холодоагенти.

Berooktherm доповнить сервісний підрозділ Daikin, Daikin Applied Service, як постачальника рішень для обслуговування та технічного обслуговування для широкого температурного діапазону продуктів, що охоплюють охолодження, технологічне охолодження та промислове ОВК.

Daikin Applied Europe, дочірня компанія Daikin Industries, розташована в Ариччі, Рим, Італія. Це європейський центр компетенції з розробки та виробництва чилерів, теплових насосів, установок обробки повітря, компресорів та інверторних приводів.

https://www.coolingpost.com/uk-news/daikin-applied-buys-brooktherm-refrigeration/