ВЕЛИКОБРИТАНІЯ: Гвинтові компресорні чиллери Daikin EWAH~TZ з повітряним охолодженням VFD, що використовують HFO холодоагент R1234ze(E), були в центрі великої трансплантації систем опалення та охолодження в лікарні Базілдонського університету.

Чотириповерховий кардіоторакальний центр Ессекса (CTC) у лікарні Базілдонського університету містить провідний заклад округу для операцій на серці та легенях із чотирма операційними залами, чотирма катетерними лабораторіями, обладнанням для МРТ та КТ та двома палатами на 24 ліжка для відновлення та лікування. – вимоги до пацієнта.

Системи вентиляції та охолодження CTC, що складаються з двох блоків обробки повітря та двох чиллерів, розташованих на даху, були найсучаснішими, коли були ввімкнені у 2009 році, але не змогли забезпечити достатній контроль температури та вологості. Необхідно було покращити потужність охолодження та одночасно замінити вентиляційні агрегати, оскільки оригінальні агрегати ніколи не досягали необхідної швидкості повітряного потоку.

«Вентиляційні агрегати мали налаштування подачі повітря та вимкнення повітря, які на той час відповідали стандартам технічних вимог лікарні (HTM), — пояснив Ієн Оклі, керівник проекту Фонду NHS у Середньому та Південному Ессексі. «Але ми знаємо, що через глобальне потепління температура навколишнього середовища часто перевищує 31ºC. Було багато днів, коли потужності охолодження просто не вистачало, щоб задовольнити потреби кінотеатрів і катетерних лабораторій.

«Ми також не змогли зменшити вологість в операційних, що вплинуло на обладнання, іноді призводячи до того, що зали та лабораторії для катетерізації доводилося закривати в дні, коли вологість була надто високою, тому що ми не могли ризикувати, що обладнання вийде з ладу під час операції.

Ellis Building Services отримали чотири дні вихідних, щоб демонтувати старе обладнання, а потім встановити та ввести в експлуатацію новий завод – працюючи в живому середовищі.

«Це був увесь час, який дозволив CTC», — сказав Ієн Оклі. «Театри були закриті пізно в середу, тому що роботу потрібно було закінчити вчасно, тому що був список операцій, запланованих на початок о 08:00 понеділка».

https://www.coolingpost.com/features/daikin-chillers-in-hospital-transplant/