Проведення виставки AHR Expo 2021, яка мала відбутись у січні у Чикаго, відклали до березня через занепокоєння з приводу коронавірусу.

Рішення про відтермінування було прийняте після обговорення з учасниками та відвідувачами виставки, 80% з яких були за те, щоб перенести захід на доступні у центрі McCormick Place дати 15-17 березня.

“Ми продовжуємо використовувати всі можливості, щоб провести безпечний та успішний захід для всіх суб’єктів нашої галузі промисловості”, – говорить керівник виставки Марк Стівенс (Mark Stevens), “Але нам треба враховувати, що є перепони для отримання дозволів у штаті Іллінойс та місті Чикаго, на які ми не можемо вплинути. Ми залишаємось оптимістично налаштованими стосовно можливості нашої зустрічі у Чикаго в березні”. Враховуючи великий обсяг роботи з планування та підготовки, необхідний для участі у виставці, керівництво AHR Expo разом зі співзасновниками ASHRAE та AHRI не пізніше 15 жовтня 2020 року приймуть остаточне рішення щодо проведення заходу у березні.

“До березня ще є півроку, але завчасне рішення дасть можливість учасникам та відвідувачам все добре запланувати”, – говорять організатори.

https://www.coolingpost.com/world-news/ahr-expo-postponed-until-at-least-march/