Американське товариство ASHRAE оголосило, що виставка AHR Expo 2021, яка спочатку була запланована на 25-27 січня 2021 року у Чикаго, скасовується.

За словами представників ASHRAE, це рішення було прийнято після розгляду усіх можливих альтернатив спільно з Інститутом AHRI та керівництвом виставки AHR Expo.

Через скасування виставки конференція ASHRAE Winter Meeting 2021 стане віртуальною та пройде 9-11 лютого 2021 року. Вона буде складатись з  прямих ефірів, заздалегідь записаних виступів та сесій з попередньою реєстрацією.

“Рада директорів детально розглянула варіанти та обрала найкращий для членів ASHRAE, для організацій, промисловості та самої виставки AHR Expo”, – говорить президент ASHRAE Чарльз Галледж III (Charles E Gulledge III). “Пандемія вплинула на усіх, нам довелось адаптуватись до поточних умов в особистому та професійному житті, і наше рішення про скасування виставки AHR Expo 2021 стало відображенням такої адаптації”.

Зустрічі робочої групи та ради директорів ASHRAE тепер будуть проводитись віртуально з січня місяця.

“Теперішні правила стосовно соціального дистанціювання та масових зборів не дають нам можливості забезпечити все те, що відвідувачі очікують отримати на виставці AHR Expo”, – говорить виконавчий віце-президент ASHRAE Джефф Літлтон (Jeff Littleton). “Як лідери в галузі забудованого середовища ми несемо відповідальність за здоров’я та самопочуття відвідувачів, учасників виставки та співробітників. Ми не змогли знайти спосіб провести виставку в 2021 році, але ми розраховуємо провести ще більший захід у 2022 році у Лас-Вегасі”.

Відтермінування неможливе

Минулого місяця організатори AHR Expo повідомляли про відтермінування шоу мінімум до березня через коронавірус. Це було результатом опитування учасників та відвідувачів виставки, які були здебільшого за перенесення виставки. Тоді керівник виставки Марк Стівенс (Mark Stevens) говорив, що він “оптимістично налаштований” стосовно того, що виставка відбудеться. Однак через поточні обмеження у штаті Іллінойс, які забороняють масові збори понад 50 осіб, це стало неможливим.

“Ми сподівались, що березень буде реальним рішенням, але на нашому шляху занадто багато перепон, на які ми не можемо вплинути”, – говорить пан Стівенс. “Ми знаємо, наскільки невтішною стала ця новина для ОВіК галузі, та ми також засмучені з цього приводу.

“Ми вивчили кожен сценарій та розглянули кожну перепону, щоб зрозуміти, як ми можемо провести захід з відвідувачами у 2021 році”, – говорить Марк Стівенс. “Нажаль, пандемія продовжує створювати непередбачувані складнощі та інші змінні, які ми не можемо контролювати. Безпека всіх учасників —​ відвідувачів, спікерів, співробітників та всіх причетних на всіх рівнях —​ залишається нашим пріоритетом. З цими перепонами, з локальними та національними обмеженнями через COVID-19, ми вичерпали всі сили та можливості для проведення виставки у 2021 році у Чикаго”.

Додаткова інформація стосовно віртуальної конференції ASHRAE Winter Virtual Conference 2021 та зустрічей комітету, зокрема подробиці реєстрації, будуть незабаром доступні на сайті ASHRAE.

https://www.coolingpost.com/world-news/ahr-expo-2021-cancelled-ashrae-now-virtual/