Останнім часом магазини, ресторани, готелі, школи та лікарні як ніколи потребують безпечного навколишнього середовища у приміщенні. Компанія Daikin представляє новий мобільний очисник повітря для комерційного сектору від члена групи компаній Daikin Group компанії American Air Filter (AAF): AAF AstroPure 2000 з HEPA-фільтром H14.

Подача свіжого повітря через звичайну вентиляцію є важливим засобом підвищення якості повітря у приміщенні. Використання системи вентиляції з хорошими фільтрами та технологією очищення повітря дозволяють ще більше оптимізувати якість повітря у приміщенні та вважаються ефективною альтернативою для подачі свіжого повітря через відкриті вікна, що може бути нелегким завданням, особливо у холодну пору року.

“Як одна з небагатьох компаній у всьому світі компанія Daikin постачає до 90 % інженерно-технічного обладнання для будівель для забезпечення якісного повітря у приміщенні. Ми надаємо рішення для приміщень та будівель будь-якого розміру, незалежно від того, говоримо ми про модернізацію будівлі чи про нове обладнання. Тепер ми доповнили наше портфоліо новим очисником повітря AAF AstroPure 2000 для комерційних приміщень, таких як школи, офіси, лікарні, ресторани або магазини”, – говорить Ентоні Дімоу (Anthony Dimou), генеральний директор підрозділу систем очищення повітря компанії Daikin у регіоні EMEA.

Під час пандемії увага до вентиляції значно зросла. “Тепер вже недостатньо  просто мати систему вентиляції, яка подає свіже повітря у будівлю. Клієнти вимагають, щоб система вентиляції була правильно спроектована – подавала відповідний обсяг свіжого повітря у будівлю та виводила назовні потенційно забруднене повітря. Незалежно від наявності правильної системи вентиляції, ми рекомендуємо провітрювання через відчинені вікна, а також використання датчиків якості повітря у приміщенні та очисників повітря з використанням високоефективних фільтрів”, – пояснює Ірина Щербіна (Iryna Shcherbina), старший спеціаліст з розвитку бізнесу в Daikin Europe.

На сьогодні багато будівель не обладнані системами вентиляції, а модернізація старих систем часто буває досить складною: “Через необхідність внесення змін у старі повітроводи, це може стати складним та довгим процесом, пов’язаним з великим інвестиціями. В таких випадках новий AAF AstroPure 2000 стане легким способом підвищення рівня якості повітря у приміщенні”, – говорить Ірина.

Мобільний та повністю автономний блок очисника є високоефективним рішенням для фільтрації повітря для місць, де необхідне додаткове інтенсивне очищення повітря. При витраті повітря 2000 м3/г очисник AstroPure 2000 підходить для комерційних або громадських приміщень площею до 200 м2. Очисник AstroPure 2000, який також може використовуватись як блок з негативним тиском, поєднує у собі сучасний фільтр HEPA H14, відповідно до стандарту EN1822, та опціональне ультрафіолетове бактерицидне опромінення (UVGI).

Переваги AstroPure 2000:

  • Тиха робота для використання у приміщеннях
  • Використання на відкритому повітрі з підключенням повітроводу при забезпеченні належного укриття
  • Конструкція, що не потребує додаткових підключень
  • Різноманітні комбінації фільтрів та широкий вибір додаткових функцій
  • Легке обслуговування завдяки висувним панелям корпусу

https://www.daikin.eu/en_us/press-releases/aaf-astropure-2000-air-purifier-for-commercial-use.html