Компанія point 0 Inc, що фінансується компанією Daikin Industries, Ltd., нещодавно отримала золотий рівень сертифікації WELL (WELLv2 pilot) за свій коворкінговий простір “point 0 marunouchi”. Це перший випадок, коли японська компанія отримує сертифікат WELL за коворкінговий простір.

Отримання цієї сертифікації стало втіленням інвестицій, зроблених у компанію point 0 Inc такими компаніями як Daikin Industries, Okamura Corporation та Life Solutions Company, Panasonic Corporation.  Вона об’єднала в собі ноу-хау, технології та продукцію цих трьох компаній в різних професійних галузях – якість повітря та проектування повітряного середовища, меблі та освітлення.

Простір “point 0 marunouchi” було відкрито у липні 2019 року, а попередня сертифікація WELL була пройдена у березні 2020 року. Після проведення випробувань роботи на місці компанія отримала сертифікат WELL. Для високого рівня якості повітря та створення сприятливого повітряного середовища було зроблено покращення систем кондиціонування та вентиляції, використання високопродуктивних фільтрів та планування приміщення з моменту проектування дозволили забезпечити рівень вентиляції для кожної зони та окремих приміщень відповідно до стандартів сертифікації. Що стосується меблів – були використані ергономічні офісні стільці, що регулюються, та столи з електричним регулюванням висоти для гарної постави та захисту від тривалого сидіння. Здорове та комфортне освітлення було отримане завдяки використанню програми моделювання при виборі устаткування та плануванні освітлення відповідно до стандартів сертифікації, а також завдяки розумінню системи добового ритму тіла людини та необхідності у захисті від різкого світла. Результат зусиль кожної компанії у відповідній професійній сфері відіграв важливу роль під час оцінювання та призвів до отримання золотого рівня сертифікації WELL.

Сертифікація WELL – це система перевірки експлуатаційних характеристик офісних приміщень, яка націлена на створення покращених умов життя шляхом додавання аспекту “здоров’я людини” при проектуванні будівель, будівництві та керуванні просторовим середовищем. На підставі комплексного оцінного балу присвоюється один з трьох рівнів сертифікації: платиновий, золотий та срібний. Сертифікація WELL була заснована у 2014 році громадською компанією WELL Building Institute (IWBI), що базується у США. У 2018 році компанія IWBI оновила критерії оцінювання та стандарти. Тепер оцінювання проводилось за 10 напрямками: повітря, вода, харчування, світло, рух, температурний комфорт, звук, матеріали, психологія та суспільство.

З розповсюдженням інфекції COVID-19 та зміною ставлення до робочого простору отримання сертифіката WELL характеризує простір “point 0 marunouchi” як місце, де люди можуть працювати в душевній рівновазі.

https://www.daikin.com/press/2021/210107/index.html