У Китаї, де ще офіційно не прийняли Кігалійську поправку, були внесені на розгляд пропозиції щодо застосування квот відповідно до міжнародних угод про поступову відмову від HFC холодоагентів.

Нові пропозиції Міністерства екології та навколишнього середовища Китаю також містять норми з контролю витоків, збирання та переробки холодоагенту з штрафами до 10 млн. юанів ($1.4 млн.)

Норми будуть застосовуватись до виробництва, продажу, використання, імпорту та експорту гідрофторвуглеців (HFC) для використання у якості холодоагентів, піноутворюючих елементів, вогнегасних засобів, розчинників, очищаючих засобів та аерозолів.

Китай є найбільшим виробником HFC у світі та виробляє близько 70% світового обсягу кондиціонерів.

“Цей проект демонструє чіткий намір взяти під контроль використання цих сильних  газів, що викликають парниковий ефект”, – каже Авіспа Махапатра (Avipsa Mahapatra), керівник кліматичного напряму Агентства Екологічних Розслідувань (EIA).

“EIA схвалює запуск у Китаї цього багатостороннього процесу із застосування Кігалійської поправки та підсилення існуючих норм контролю хімічних речовин, які руйнують озоновий шар”, – говорить вона.

https://www.coolingpost.com/world-news/china-moves-to-limit-hfc-refrigerants/