Компанія Daikin, один з світових лідерів в галузі кліматичних систем, з радістю повідомляє про призначення компанії SK Sales своїм новим дистриб’ютором у Великій Британії.

В часи, коли якість повітря та вентиляції знаходяться на першому плані у проектуванні будівель, нове партнерство в ОВіК галузі відіграє важливу роль, оскільки інженерам монтажних та будівельних компаній надається розширений доступ до модельного ряду кондиціонерів та систем вентиляції Daikin.

Компанія SK Sales, провідний оптовий продавець вентиляторів, систем вентиляції та обробки повітря з 25-річним досвідом роботи в ОВіК секторі Британії, є частиною групи Airvance Group. Як офіційний партнер Daikin, компанія SK Sales буде представляти лінійку Sky Air та спліт-систем Daikin в дев’яти своїх оптово-торгівельних відділеннях по всій країні.

Нік Дрей (Nick Dray), керівник відділенні каналів оптового збуту в компанії Daikin, про нове партнерство: “Ми раді бачити SK Sales серед наших партнерів. В компанії Daikin ми не втрачаємо можливість отримати нового партнера, який поділяє наше прагнення створювати більш якісне та здорове оточення в середині приміщень. Завдяки своїй чіткій направленості на клієнта, а також великому досвіду та знанням своєї команди, компанія SK Sales відмінно вписується в наші ряди, та ми з нетерпінням чекаємо початку роботи з ними ”.

Річард Уорд (Richard Ward), виконавчий директор SK Sales, додав: “Ми неймовірно раді, що компанія SK Sales стала партнером Daikin на кондиціонерному ринку Британії. Це насправді прекрасний момент як для SK Sales, так і для наших клієнтів, оскільки компанія Daikin відома в цій галузі довговічною та якісною продукцією, технічною першістю та загальною надійністю. Наш вихід на ринок систем кондиціонування дозволить нам порадувати наших клієнтів ще більш високим рівнем обслуговування та, за допомогою компанії Daikin, продовжити забезпечувати їх високоякісною продукцією та технічною підтримкою ”.

https://www.daikin.co.uk/en_gb/press-releases/daikin-and-sk-sales-form-new-partnership-for-air-con-industry.html