Компанія Daikin представила свої рішення Zanotti для рефрижераторного транспорту на найбільші ринки Північної Європи – Бельгію, Францію, Німеччину та Нідерланди.

Італійський виробник Zanotti був придбаний компанією Daikin у 2016 році. Заснована у 1962 році італійська компанія має десятки років досвіду в галузі комерційного та промислового охолодження, а також у галузі перевезень свіжих та заморожених продуктів.

“Вихід відомого бренду Zanotti на ринок Північної Європи – це кульмінація багатьох років досвіду Zanotti, який тепер об’єднався з можливостями проектування та виробництва компанії Daikin”, – говорить Дзюндзі Умамото (Junji Umamoto), віце-президент Daikin Europe NV.

“Ми інвестуємо в нашу продукцію, наших людей та партнерів, виходячи на ці ринки з чіткою місією стати першими в списку варіантів вибору для покупців в галузі рішень охолодження для транспортних перевезень”.

З моменту придбання компанії основною інвестицією стало будівництво нового науково-дослідницького центру поряд з заводом Zanotti в місті Мантуя (Італія), який скоро має відкритись. “Це унікальний спільний науково-дослідницький центр з можливостями тестування від найменших до найбільших наших блоків по стандарту сертифікації ATP”, – говорить Дзюндзі Умамото.

https://www.coolingpost.com/world-news/daikin-expands-transport-refrigeration-presence/