Компанія Daikin прогнозує 44% падіння свого операційного прибутку цього року в результаті епідемії коронавірусу, а також падіння продаж на 8.6% до 2330 млрд. ієн (21.7 млрд. доларів США).

Президент та генеральний директор Daikin Industries Масанорі Тогава (Masanori Togawa), оголошуючи консолідований прибуток компанії за фінансовий рік, що закінчився 31 березня 2020 року, повідомив також, що компанія попросила 200 млрд. ієн співфінансування у банківської корпорації Sumitomo Mitsui.

Компанія Daikin прогнозує тривалий ефект коронавірусу на роботу компанії. Її найбільші ринки кондиціонування, Європа та Азія, найвірогідніше постраждають більше за інші. Карантин в багатьох країнах Азії означає, що потрібен певний час, щоб економічна активність повернулась на нормальний рівень. Заводи в Китаї повертаються на докарантинний рівень виробництва, але заводи Індії та Малайзії працюють поки що не на повну потужність.

Незважаючи на вплив COVID-19 на показники четвертого кварталу, компанія Daikin показала збільшення продаж на 2.8% до 2550 млрд. ієн (23.8 млрд. доларів США) – це збільшення продаж вже десятий рік поспіль. Операційний прибуток знизився на 3.9% до 265.5 млрд. ієн (2.48 млрд. доларів США).

Загальний обсяг продаж систем кондиціонування та охолодження збільшився на 3.9% порівняно з минулим роком до 2309 млрд. ієн (21.5 млрд. доларів США).

Показники продаж у Європі перевищили результати попереднього року, продажі побутової серії зросли завдяки спекотному літу. Продажі збільшились порівняно з минулим роком завдяки гарним результатам у Північній Європі, особливо у Бельгії, Нідерландах та Німеччині.

Продажі комерційних систем кондиціонування та побутових теплових насосів були також значно вищими за рівень минулого року.

https://www.coolingpost.com/world-news/daikin-predicts-8-6-sales-drop-this-year/