Компанія Daikin Europe будуватиме новий Центр розробок вартістю €140 млн. у Генті.

З часів відкриття Центру розробок Daikin в Остенде у 2012 році основна науково-дослідницька платформа компанії в Європі пережила інтенсивне розширення завдяки також і допоміжним центрам у Генті, Плзені (Чехія), Гюглінгені (Німеччина) та Хендеці (Туреччина).

Зараз головний офіс центру в Остенде та філіал у Генті повільно розповзаються по швам. Центру необхідні додаткові потужності, тестові камери та лабораторії більшого розміру, обладнані найновішими технологіями.

В результаті компанія Daikin планує будівництво сучасного науково-дослідницького комплексу в Науковому Парку Гентського Університету у другій половині 2021 року. Як один із ста кращих університетів Гентський університет пропонує відому програму аспірантури в галузі машинобудівництва, тому він розглядається як, можливо, одне з найбільших джерел майбутніх кадрів.

Гентський університет та Центр розробок Daikin вже працювали разом та будуть розвивати свою співпрацю в новому центрі в галузі нових технологій опалення, Інтернету речей та штучного інтелекту.

“Зараз ми працюємо з майже 220 науково-дослідницькими працівниками в наших центрах в Остенде та Генті. Це збільшення на 140% з моменту відкриття Центру у 2012 році”, – говорить Казухіде Мізутані (Kazuhide Mizutani), генеральний директор Центру розробок.

“З часів відкриття ми розширили нашу інфраструктуру та побудували додаткові тестові камери для контролю температур. Це все стало результатом зростаючого попиту на енергоефективні альтернативи традиційним опалювальним рішенням. Якщо ми хочемо й надалі випереджувати потреби ринку та екологічні орієнтири Європи, то подальше розширення просто обов’язкове”.

Нова будівля буде складатись з двох частин – випробувальні приміщення та офісна частина. Представники компанії Daikin говорять, що випробувальні приміщення загальною площею близько 4000м2 будуть одними з найсучасніших в своєму роді. Буде встановлено найсучасніші EMC камери, а також тестові камери для дослідження специфічних часток, викидів та матеріалів.

Компанія Daikin планує будівництво нової будівлі відповідно до найвищих стандартів енергоефективності, зокрема nZEB та BREEAM “Excellent”.

Площа офісної частини становитиме близько 13000м2, де буде розміщуватись близько 500 співробітників. До 2025 року в новий центр планується взяти на роботу 380 осіб.

Підготовчі роботи буде розпочато до кінця наступного літа. Компанія має намір відкрити випробувальні приміщення у травні 2023 року, а офісну частину до кінця 2023 року.

https://www.coolingpost.com/world-news/daikin-plans-new-european-development-centre/