Компанія Daikin оголосила про вихід настінних кондиціонерів серії Perfera FTXM-R, які забезпечують опалення, охолодження та чисте повітря.

Новий блок Perfera FTXM-R/RXM-R в корпусі ще меншого розміру (на 30 мм менше за попередню модель) зручний для встановлення та майже безшумний у роботі. Він також має найновіші функції очищення повітря та опалення, а також нові можливості голосового керування.

Покращена енергоефективність завдяки новому дизайну теплообмінника та вентилятора дозволяє досягати сезонної енергоефективності класу A+++ в режимах охолодження та опалення.

З нових характеристик блоку слід відмітити функцію посиленого підігріву, яка дозволяє швидко нагріти приміщення при запуску блоку та досягти заданої температури на 14% швидше, ніж це робить звичайний кондиціонер.

Більш широкі жалюзі забезпечують посилений потік повітря, а функція тривимірного напрямку повітря дозволяє розподіляти тепле або холодне повітря більш рівномірно та забезпечувати однаковий комфорт у всьому приміщенні. Більш того, двозонний датчик руху відводить потік повітря в сторону від людини та автоматично переключає блок у більш енергоефективний режим, коли у приміщенні немає руху.

В новій моделі також використовується технологія очищення повітря Daikin flash streamer. Вбудований титано-апатитовий дезодоруючий фільтр затримує та нейтралізує запахи, наприклад, тютюну та тварин, а фільтр з частками срібла видаляє алергени, такі як пилок.

Побутовий контролер Daikin, доступний через додаток Daikin по локальній мережі або через інтернет, було доповнено новою функцією голосової активації. Такі ключові функції, як установка температури, вибір режиму роботи, швидкості вентилятора тощо, можна використовувати дистанційно через Amazon Alexa або Google Assistant.

Широкий вибір класів потужності, моделі від 15 до 71, забезпечує максимальну гнучкість характеристик системи. Для більшої сумісності системи діаметр труб моделей класу 42 було уніфіковано з класом 35. Нова інтегральна плата моделей Perfera та WLAN з’єднання дозволяють швидко та легко запустити систему.

https://www.coolingpost.com/products/daikin-upgrades-the-perfera-air-conditioner/