Компанія Daikin Industries, Ltd. додала на свій сайт новий матеріал англійською мовою під назвою “Експертні способи вентиляції для офісів та магазинів”, який надає корисну інформацію про вентиляцію офісних приміщень та магазинів у Японії.

(URL: https://www.daikin.co.jp/air/life/ventilation/office/index.html )

Через епідемію внаслідок вірусу COVID-19 вентиляція зараз викликає багато уваги. В своєму “Опитуванні про обізнаність щодо вентиляції” компанія Daikin з’ясувала, що близько 80% респондентів “стали більше цікавитись вентиляцією” через вірус COVID-19. Надзвичайний стан у Японії було оголошено 25 травня, тож ті, хто працював дистанційно та залишались вдома, мали б проводити більше часу в офісах та магазинах. Тому компанія Daikin хотіла б надати інформацію, яка може допомогти вирішити проблеми з вентиляцією офісів та магазинів. Для цього компанія випустила спеціальний матеріал для свого сайту “Експертні способи вентиляції для офісів та магазинів”.

У матеріалі надається базова інформація та ефективні способи вентиляції магазинів та офісних приміщень, які розділені на три групи: (1) Невеликі магазини ⟨Окремі будівлі, як ресторани та магазини, з фасадом на вулицю⟩, (2) Невеликі та середні за розмірами офіси ⟨Офісні приміщення у будівлях невеликих та середніх розмірів висотою до 10 поверхів⟩ та (3) Офіси та магазини у  великих будівлях з зачиненими вікнами. Для полегшення сприйняття інформації на сайті все пояснюється за допомогою простої термінології та ілюстрацій. Завдяки правильній інформації про вентиляцію компанія Daikin сподівається, що багато людей зможе ефективно провітрювати своє приміщення.

Основні моменти наданого матеріалу:

1.Базовая інформація про вентиляцію

Що таке вентиляція?

Що таке забруднювачі?

Навіщо потрібна вентиляція?

2.Поради щодо вентиляції офісів та магазинів

  1. Невеликі магазини ⟨Окремі будівлі, як ресторани та магазини, з фасадом на вулицю⟩
  2. Невеликі та середні за розмірами офіси ⟨Офісні приміщення в у будівлях невеликих та середніх розмірів висотою до 10 поверхів⟩
  3. Офіси та магазини у великих будівлях з зачиненими вікнами

Висновки щодо способів вентиляції офісів та магазинів

https://www.daikin.com/press/2020/200601/index.html