Компанія Daikin Applied представила нове покоління технології теплових насосів, яка забезпечує опалення та охолодження в будь-яких умовах, використовуючи 100% свіжого повітря.

Система Daikin SmartSource Dedicated Outdoor Air System (DOAS) оснащена технологією  SmartBoost Heat Technology від Daikin, яка дозволяє використовувати холодне повітря (до -18ºC) без попереднього нагріву. В той же час система досягає рівня ефективності на 49% вище за мінімальні вимоги ефективності стандарту ASHRAE 90.1-2016.

“Створення правильного балансу між забезпеченням свіжого та чистого повітря по всій будівлі та здійсненням цього настільки ефективно в економічному плані — це непроста задача, але дуже важлива на сьогодні, оскільки ми ще більше думаємо про те, як створити здорове оточення в приміщенні”, – говорить Алан Юкер (Alan Youker), продакт-менеджер компанії Daikin Applied.

Система SmartSource DOAS використовує додатковий нагрівач водяного теплового насосу на додаток до основного DX теплообмінника блоку. В результаті теплопродуктивність – до 5.1 ISCOP2 відповідно до стандарту AHRI 920-2020 – разом з новими електронно-комутованими моторами та технологією безвального вентилятора допомагають забезпечити ефективність преміум рівня.

В системі використовується тандем спіральних компресорів, які забезпечують вісім ступенів регулювання нагріву та охолодження, в діапазоні від 100% до 30% робочої продуктивності.

Програмні налаштування дозволяють вибрати постійне та змінне регулювання витрати повітря від 70 до 200% номінальної витрати, та досягати зовнішнього статичного тиску понад 2 дюйми при номінальній витраті повітря.

https://www.coolingpost.com/products/heat-pump-efficiency-with-100-fresh-air/