Дві провідні організації індустрії охолодження та кондиціонування повітря Німеччини написали звернення до компанії NürnbergMesse, організатора виставки Chillventa 2020, з проханням про проведення заходу цього року згідно з планом.

Компанія NürnbergMesse провела переговори з учасниками виставки та партнерами, а також відкрила онлайн опитування про доцільність проведення виставки під час епідемії коронавірусу. Представники виставкової галузі Німеччини наполягають на відновленні заходів з вересня, але уряд ще не затвердив це рішення. Дехто каже, що виставка опинилась під ще більшим сумнівом після скасування щорічного фестивалю Oktoberfest, проведення якого заплановано у Мюнхені за три тижні до виставки Chillventa.

Федеральна гільдія холодильної промисловості Німеччини (BIV) та Центральна асоціація галузі систем охолодження, кондиціонування повітря та теплових насосів (ZVKKW) написали відкритого листа організаторам виставки Chillventa з проханням про проведення “найбільш важливої головної вставки нашої галузі промисловості ”.

Організації усвідомлюють, що при проведені виставки буде менше відвідувачів, особливо з інших країн, “але ми маємо подати сигнал, що робота продовжується”, говорять вони.

Організації наполягають на тому, що виставку Chillventa не можна порівнювати з фестивалем Oktoberfest: “Навіть при тому, що Oktoberfest скасували, потрібно враховувати, що Chillventa – це бізнес-подія з абсолютно іншими базовими умовами.”

В листі вказано, що для промислової виставки є високі стандарти гігієни та безпеки, а її відвідувачі достатньо дисципліновані, щоб їх дотримуватись.

“У нас є можливість показати собі, нашій промисловості та широкому загалу, наскільки ми ефективні та системно значущі”, – кажуть представники організацій.

Онлайн-опитування компанії NürnbergMesse також вивчає реакцію на можливе відтермінування до осені 2021 року. В цьому випадку організатор розглядає два варіанти: або проведення двох виставок поспіль (у 2021 та у 2022 роках) та повернення до звичайного проведення виставки кожні два роки по парних роках, або продовжити після цього проведення виставки по непарним рокам (2023, 2025, 2027 і т.д.).

https://www.coolingpost.com/world-news/german-groups-insist-chillventa-must-take-place/