Послуга обклеювання блоків від Daikin, завдяки якій зовнішні блоки практично “зливаються” з місцем установки, дозволила провести модернізацію системи кондиціонування на об’єкті відповідно до сучасних вимог з планування забудови у Британії.

При заміні застарілих спліт-систем у будівлі колишньої школи початку 1900-х років в історичному районі Bury St Edmunds (Англія), місцевий підрядник Acorn Air Conditioning and Refrigeration стикнувся з більш суворими сучасними вимогами до забудови.

Заміна застарілої системи дала хазяїну можливість підвищити рівень комфорту у приміщеннях за допомогою установки додаткових блоків в інших кімнатах будівлі.

Підрядник запропонував рішення на холодоагенті R32 з серій Split та Sky Air компанії Daikin – п’ять настінних спліт-систем, одна підстельова касета и система мульти-спліт з двома настінними внутрішніми блоками.

Монтаж систем був відносно простий, але складність була в тому, щоб усе зробити відповідно до сучасних вимог з планування забудови.

Компанія Acorn вирішила скористатись нещодавно представленою послугою компанії Daikin UK, що дозволяє зовнішнім блокам “злитись” з фоном місця установки завдяки обклеюванню блоку малюнком, який максимально відповідає фону, використовуючи фотографії високої роздільної здатності.

“Старий зовнішній блок було встановлено на рівні голови поряд з виходом до сміттєвих баків зі зворотної сторони будівлі. Його монтували за часів менш суворих вимог до забудови, але зараз блок вочевидь не відповідає сучасному ставленню до архітектурної спадщини”, – пояснює директор Acorn Хейлі Нанн (Hayley Nunn).

“Оскільки ми замінювали один блок трьома, нам потрібне було більш придатне місце для монтажу. Сусідня стіна під вікнами, що виходять на місце розташування сміттєвих баків, була очевидним вибором. “За будівлею старої школи розташована парковка та сучасний офісний центр, тому та сторона будівлі, з якою ми працювали, також вважалась фасадом. Незважаючи на те, що нові блоки в основному закривались низькою стіною навколо сміттєвих баків, проектувальникам необхідне було краще рішення”.

Компанія Acorn вирішила випробувати послугу обклеювання блоків від Daikin. Зовнішні блоки – включно з чотирма блоками, встановленими в інших місцях, – було обклеєно вініловою плівкою з цегляним малюнком, який максимально нагадує стару цегляну стіну за блоками.

Таке рішення було схвалене проектувальниками.

“Завдяки своєму дизайну наші системи виглядають добре в більшості випадків, але ми знаємо, що деякі обставини вимагають особливого підходу. Окрім стандартних кольорів ми можемо запропонувати практично будь-який дизайн покриття блоків від безкінечного розмаїття кольорів до вінілової плівки з друкованим малюнком, як у випадку у Bury St Edmunds”, – говорить продакт-менеджер Daikin DX Мартін Пассінем (Martin Passingham).

https://www.coolingpost.com/features/daikin-ac-wrap-overcomes-planning-restrictions/