Європейська конференція на тему ролі охолодження у екологічно безпечному майбутньому, яка мала пройти у Брюселі цього місяця, тепер буде проведена у інтернет-форматі.

Цей захід Європейського Партнерства з питань Енергетики та Екології (EPEE), який було заплановано на 24 березня та мав стати початком кампанії Count on Cooling (Розраховуй на охолодження), став останньою жертвою коронавірусу.

Відомі доповідачі з уряду та різноманітних промислових асоціацій своїми виступами на конференції у брюсельській Бібліотеці Сольвей (Bibliothèque Solvay) мали привернути увагу громадськості до того, як охолодження може допомогти досягти вуглецевої нейтральності.

В EPEE прийняли рішення провести конференцію у вигляді безкоштовних вебінарів.

“Нажаль і цій ситуації з вірусом COVID-19 ми вирішили трансформувати цей захід у формат вебінарів без зміни дати проведення”, – повідомили організатори.

На першому вебінарі  Андреа Войт (Andrea Voigt), генеральний директор EPEE, представить програму European Green Deal (EDG – Європейська Зелена Угода) та майбутні політичні ініціативи стосовно галузі охолодження. В EPEE стверджують, що залучення галузі охолодження є особливо важливим для успіху програми EGD. Пані Войт пояснить, що означає програма EGD для секторів кліматичних систем та охолодження, а також роль екологічно безпечного охолодження для вуглецево-нейтрального майбутнього Європи. Цей 45-хвилинний брифінг пройде з 13.15 до 14.00 (CET). Реєстрація на вебінар тут.

Після цього о 14.30 (CET) почнеться півторагодинний вебінар на тему “Екологічно раціональне охолодження сприяє декарбонізації”. На ньому більш детально буде розглянуто політичні рамки для раціонального охолодження з акцентом на програму European Green Deal. Також будуть розглянуті три ключові принципи раціонального охолодження: енергоефективність, відновлювані джерела енергії та інфраструктура. Серед доповідачів також будуть депутат Європарламенту Юта Паулюс (Jutta Paulus); Роланд Рьош (Roland Roesch) з Міжнародного Агентства з Відновлюваної Енергії (IRENA), а також Олів’е Б’янкарелі (Olivier Biancarelli) з компанії Engie. Реєстрація на другий вебінар тут.

https://www.coolingpost.com/world-news/epee-cooling-conference-now-a-webinar/