Компанія Daikin Industries, Ltd. додала на свій сайт новий матеріал під назвою “Експертні способи вентиляції”, який надає корисну інформацію про вентиляцію для користувачів японських домів та квартир.

(URL: https://www.daikin.co.jp/air/life/ventilation/)

Під час епідемії коронавірусу закриті школи, компанії перейшли на дистанційну роботу, багато людей постійно проводить час у закритих приміщеннях не залишаючи своїх домівок. В якості попереджувальних заходів проти розповсюдження вірусу японський уряд радить людям не залишатись в закритих приміщеннях з поганою вентиляцією, що в свою чергу призвело до ще більшого розуміння користувачами необхідності вентиляції. Як виробник систем кондиціонування компанія Daikin отримала багато запитів з приводу вентиляції, і, як “компанія, що надає рішення з повітрям”, Daikin хоче допомогти вирішити проблеми та розповсюдити інформацію, яка може бути корисною у повсякденному житті. З цієї причини було створено спеціальний матеріал для сайту “Експертні способи вентиляції”.

Наприклад, незважаючи на те, що кондиціонери, які зазвичай використовуються у японських домівках, не можуть забезпечувати вентиляцію приміщень, часто люди помилково вважають, що кондиціонер також виконує функцію вентиляції. З метою виправлення будь-яких помилкових думок компанія Daikin надає чітку інформацію про вентиляцію, щоб якомога більше людей могло правильно провітрювати свої житлові приміщення. В новому матеріалі компанія Daikin використовує просту термінологію та багато ілюстрацій для надання базової інформації та ефективних методів вентиляції домівки. В майбутньому компанія планує розширити цей матеріал та включити до нього інформацію про вентиляцію офісних будівель.

Основні моменти наданого матеріалу:

1.Базова інформація про вентиляцію

Що таке вентиляція?
Що таке забруднювачі?
Навіщо потрібна вентиляція?
Чи можна використовувати кондиціонер для вентиляції?

2.Поради щодо вентиляції

Що треба зробити для забезпечення вентиляції дому?

  • (1)Правильне використання системи цілодобової вентиляції
  • (2)Відкривання вікон та створення повітряного струму
  • (3)Використання витяжного вентилятору на кухні

Висновки щодо способів вентиляції вдома

https://www.daikin.com/press/2020/200430/index.html