Виробник кліматичного обладнання компанія Daikin тимчасово зупинила свій завод Daikin Texas Technology Park (DTTP) після позитивного результату тесту на коронавірус у двох працівників.

Місцева телестанція KPRC раніше повідомляла про скарги працівників заводу Daikin, що у компанії не дотримуються державних норм щодо дезінфекції та дотримання дистанції між людьми.

В офіційній заяві на телебаченні повідомлялось: “Сьогодні, через повідомлення про новий випадок COVID-19 серед працівників DTTP, ми прийняли рішення про тимчасове закриття DTTP до 13 квітня 2020 року”.

Завод був офіційно відкритий у 2017 році. Цей виробничий об’єкт, що займає площу близько 373,000м², де працює 8,000 людей, є п’ятим у світі за розміром заводом.

Компанія Daikin підкреслює, що це тимчасова зупинка з метою “оптимізації процесу виробництва відповідно до труднощів теперішньої ситуації”.

Серед змін будуть прийняті почерговий час запуску ліній, зміни на лінії збірки для максимізації відстані між працівниками, маски та система перевірки температури для усіх працівників.

Тим часом у Європі заводи з виробництва чиллерів компанії Daikin у Італії скоро будуть знову відкриті. Основний європейський завод в Остенде працює зі зниженою потужністю, а заводи у Чехії та Туреччині працюють майже у нормальному режимі.

https://www.coolingpost.com/world-news/dakin-closes-texas-manufacturing-plant/