Компанія Daikin Europe N.V., лідер в галузі технологій опалення, охолодження та кондиціонування, зміцнює свої позиції в Німеччині. Теперішній завод ROTEX буде працювати в загальній мережі заводів Daikin Europe. Протягом 2020 року компанія Daikin Europe планує збільшити свої виробничі та дослідницькі потужності у Німеччині.

Зміцнюючи свої позиції у Німеччині та особливо заводу ROTEX, компанія Daikin позиціонує себе як лідера галузі опалення та охолодження у Європі. Це допоможе підтримати інші європейські країни, оскільки центральне розташування у Європі полегшить зв’язок з іншими країнами.

Дзюндзі Умамото (Junji Umamoto), віце президент Daikin Europe N.V.: “Ми поставили перед собою чітку мету – стати головною діючою особою в опалювальному секторі Німеччини, особливо що стосується відновлюваних джерел енергії. Поєднуючи досвід компаній у галузі теплових насосів/систем кондиціонування та опалювальних технологій, компанія Daikin ще більше зміцнює свою присутність у Німеччині в цілому – близькість до клієнтів, сталий розвиток та міцні позиції в галузі інновацій. Важливою точкою концентрації тут є опалювальний ринок Німеччині”.

Глобальний бренд, що виробляється у Німеччині

Розширення виробництва та дослідницької діяльності у Німеччині почалось після оголошення про інтеграцію продажів, маркетингової та сервісної діяльності компаній Daikin Airconditioning Germany GmbH та ROTEX Heating Systems GmbH. Компанія ROTEX Heating Systems GmbH є авторитетним виробником конденсаційних котлів, підлогових опалювальних систем, сонячних водонагрівачів та теплових насосів. Більш конкретно ця інтеграція означає, що опалювальна продукція компанії ROTEX з 1 січня 2020 року йде під брендом Daikin. Як світовий лідер у галузі технологій опалення та охолодження компанія Daikin найближчі роки буде й надалі розширювати свої виробничі потужності на заводі ROTEX у Гюглінгені. Таким чином компанія Daikin має намір розширити свою виробничу мережу у Європі.

Філіп де Греве (Filip De Graeve)керуючий директор ROTEX Heating Systems GmbH та Daikin Air conditioning Germany GmbH: “Ми стоїмо на порозі великого прориву в опалювальному секторі Німеччини та Європи. Маркування ‘Зроблено у Німеччині’ досі символізує якість продукції, та Daikin хоче зробити свій внесок в те, щоб це так і залишалось ”.

https://www.daikin.eu/en_us/press-releases/daikin-strengthens-production-and-r-d-capacity-of-heating-system.html