Компанія Daikin Chemical Europe буде продавати холодоагент Solstice L40X (R455A) від Honeywell, який є альтернативою холодоагенту R404A з більш низьким показником GWP.

Холодоагент R455A класу A2L розроблений для використання в новому обладнанні. Він описується як близький за продуктивністю до холодоагенту R404A для використання у комерційних низькотемпературних системах охолодження, але при цьому він має покращені експлуатаційні характеристики. Холодоагент представляє собою суміш R1234yf (75.5%), R32 (21.5%) та CO2 (3%) з показником GWP 146.

Компанія Daikin буде продавати цей холодоагент Honeywell у Європі під брендом Creard.

“Ми прагнемо надати нашим клієнтам продукт, який найбільше підходить їхнім потребам, та ми вважаємо холодоагент R455A від Honeywell безпечною та ефективною заміною для R404A при використанні в різних галузях, як, наприклад, системи охолодження продуктів в роздрібних мережах”, –  говорить Тобіас Баргстен (Tobias Bargsten), комерційний директор підрозділу холодоагентів компанії Daikin Chemical Europe.

Заміна холодоагенту R404A для нових систем від Honeywell розглядається як доповнення до холодоагенту R407H класу A1 від Daikin для використання в якості заміни у системах на фреоні R404A.

Наприкінці 2019 року два постачальники холодоагентів уклали схожу угоду про дистрибуцію у Японії холодоагенту Solstice N40 (R448A) класу A1, розробленого компанією Honeywell в якості альтернативи для фреону R404A.

“Холодоагент Solstice L40X використовується багатьма OEM виробниками та продається у Європі. Цією угодою компанія Honeywell продовжує свою підтримку промисловості на шляху до майбутнього з екологічно безпечними та енергоефективними холодоагентами”, – говорить Жульєн Суле (Julien Soulet), віце-президент та генеральний директор підрозділу компанії Honeywell Fluorine Products в регіоні EMEA (Європа, Близький Схід та Африка).

Фреон R455A розроблено для комерційних холодильних систем, зокрема вітрин, компресорно-конденсаторних блоків, моноблоків для холодильних та морозильних камер, теплових насосів та чиллерів. Цей холодоагент було ухвалено для використання в багатьох провідних компресорних технологіях, зокрема Tecumseh, Bitzer, Emerson, Boyard та Frascold, а також в багатьох інших компресорних та конденсаторних блоках.

https://www.coolingpost.com/world-news/daikin-to-sell-honeywell-r404a-alternative-in-europe/