Чилер Daikin WLP Aptitude на виставці AHR Expo

Компанія Daikin Applied представить перший чиллер на ГФО-хладагенте (гідрофторолефін) R1233zd з низьким показником GWP.

В цьому році стануть доступні чиллери з водяним охолодженням WLP Aptitude з відцентровим компресором низького тиску на масляних підшипниках і чиллери з водяним охолодженням WMT Magnitude з відцентровим компресором на магнітних підшипниках.

Нові чиллери були представлені працівникам компанії на нараді у Флориді в жовтні минулого року, а також в рамках виставки AHR Expo на стенді компанії Daikin на початку лютого цього року.

Спроектовані для простого монтажу і надійної роботи обидва чилера, незважаючи на свої значні розміри, займають меншу площу в порівнянні з іншим обладнанням галузі аналогічної холодопродуктивності.

Чиллери на холодоагенті R1233zd – це не новинка. Такі компанії як Trane, Carrier, Johnson Controls York і MHI вже представляли раніше чиллери на цьому холодоагенті.

“Ми продовжуємо рухатися в бік максимального комфорту, продуктивності і ефективності, знижуючи при цьому негативний вплив на навколишнє середовище”, – говорить виконавчий віце-президент компанії Daikin Applied Кірк Торн (Kirk Thorne). “Чиллери Magnitude і Aptitude надають цей баланс інженерам, підрядникам та власникам нерухомості”.

У чиллере Magnitude використовується новітня технологія магнітних підшипників від Daikin, яка виключає використання масла, сальників, шестерень і труться для збільшення терміну служби чилера. Це дозволяє обладнанню працювати на максимальному рівні за ефективності на 40% вище, ніж у стандартних відцентрових чілерів.

Ефективність Magnitude при повному навантаженні становить 0.49кВт / т і при частковому навантаженні 0.29кВт / т. Функція RapidRestore забезпечує чиллеру швидкий рестарт. Представники Daikin також стверджують, що висока температура води на виході з випарника робить ці чиллери кращими для використання на таких важливих об’єктах, як дата-центри і лікарні.

https://www.coolingpost.com/world-news/daikin-set-to-launch-r1233zd-chillers/