Виробник систем кондиціонування компанія Daikin інвестує приблизно $2 млн. в стартап компанію з Кремнієвої Долини Locix, яка спеціалізується на хмарних рішеннях в галузі просторового інтелекту.

Розташована у Сан-Бруно (Каліфорнія) компанія Locix використовує рішення у галузі просторового інтелекту, які поєднують у собі технології внутрішнього позиціонування, просунутого штучного інтелекту та Wi-Fi для отримання та аналізу даних про місцезнаходження, а також просторових та візуальних даних, та отримання з цих даних корисної інформації. Ці дані надалі використовуються в автоматизованому прийнятті рішень для критичних служб. До цих служб відносяться керування ресурсів на розподільчих складах та заводах, операційна ефективність на основі даних про пересування робітників, а також моніторинг знаходження людей у приміщенні для удосконалення інтелектуальних будівель.

Locix LPS є комплексним рішенням для визначення місцезнаходження пристроїв з підтримкою WiFi, таких як трекери, мобільні телефони, IoT датчики, прилади та обладнання, з субметровою точністю у приміщеннях та на відкритому повітрі.

В кінці минулого року компанія Daikin організувала департамент корпоративного венчурного фонду для просування співпраці зі стартап компаніями та оголосила про виділення для цього $100 млн. на наступні п’ять років. Інвестування в компанію Locix є першою інвестицією Daikin з цього фонду у компанію поза межами Японії.

Компанія Daikin намагається скоротити кількість людино-годин на об’єктах під час монтажу завдяки використанню технології позиціонування Locix LPS. Рішення Locix LPS дозволить конфігурувати та підтверджувати дані про розташування внутрішніх блоків системи кондиціонування та автоматизувати послуги дистанційного моніторингу, які раніше виконувались вручну. Більш того, завдяки можливості визначення та аналізу присутності та пересування людей та обладнання в офісній будівлі, компанія Daikin очікує появу відповідного бізнес напряму для офісних приміщень.

https://www.coolingpost.com/world-news/daikin-invests-2m-in-us-technology-company/