Американське товариство ASHRAE оновило свій посібник для ОВіК систем при відновленні роботи будівель для запобігання розповсюдження SARS-CoV-2.

Оновлена версія Building Readiness Guide (Посібник з готовності будівель) від робочої групи з питань епідемії в ASHRAE включає в себе додаткову інформацію та пояснення, щоб власники будівель уникали цілодобової експлуатації своїх ОВіК систем.

“Оновлений посібник надає власникам будівель більш продуману структуру для їх плану підготовки будівель”, – каже керівник робочої групи з питань епідемії в ASHRAE Уейд Конлан (Wade Conlan).

Оновлені рекомендації включають в себе дані з обміну повітря до та після перебування людей в будівлі, а також інформацію щодо роботи вентиляційних систем з рекуперацією.

Посібник як і раніше сфокусований на введенні в експлуатацію та системному аналізі для розробки плану підготовки будівель, підвищення рівня фільтрації, стратегій з очищення повітря, а також інших комплексних покращень для запобігання розповсюдження вірусу.

Для перегляду повного посібника з підготовки будівель від ASHRAE та іншої інформації стосовно COVID-19 перейдіть на сторінку ashrae.org/COVID-19

https://www.coolingpost.com/world-news/ashrae-updates-covid-19-reopening-guidance/