Австралійський інститут з холодильної техніки, кондиціонування повітря та опалення (AIRAH) звернувся до уряду, щоб послуги ОВіК, обслуговування будівель та служби підтримки були визнані критично необхідними.

В той час, коли багато організацій по всій країні закриваються, щоб запобігти розповсюдженню вірусу Covid-19, AIRAH наполягає на необхідності продовження роботи ОВіК компаній. Виконавчий директор Тоні Глісон (Tony Gleeson), M.AIRAH, каже, що без цих служб інші важливі складові суспільства не зможуть функціонувати.

“Ключові об’єкти, такі як аварійні служби, охорона здоров’я, інформаційні технології, зв’язок, енергетика, продовольчі та сільськогосподарські об’єкти, урядові об’єкти та транспортні системи – всі вони потребують опалення, вентиляції, кондиціонування та охолодження ”, – говорить пан Глісон. “В багатьох випадках, якщо основні ОВіК системи виходять з ладу, то і робота самих об’єктів теж паралізується”.

Пан Глісон також зауважив, що комерційні об’єкти необхідно обслуговувати, навіть якщо працівники знаходяться у тимчасовій відпустці.

“Якщо не обслуговувати такі об’єкти, то після повернення працівників необхідні заходи з обслуговування та безпеки будуть вже застарілими, режим регламентного обслуговування порушено, та об’єкт не відповідає вимогам, тому там не можна буде знаходитись людям”, – говорить пан Глісон.

“Вочевидь, що після відміни заходів із запобігання розповсюдженню вірусу Covid-19 необхідно буде якомога швидше повернутись до нормальної роботи. Наші об’єкти мають буди до цього готові ”.

Якщо будівлі не обслуговуються, виникають серйозні проблеми, особливо у системах водопостачання. Корозія та застояна вода у трубах можуть призвести до медичних проблем, таких як легіонела.

“Сучасні будівлі просто не розраховані на тривалий простій”.

Інститут AIRAH також посилається на нещодавно виданий документ Міністерства національної безпеки США про працівників критичних інфраструктур, де також згадуються “працівники для забезпечення безперервності функціонування будівель”.

“Ми вважаємо, що Австралія має вчинити так само ”, – каже пан Глісон, – “та визнати служби ОВіК, обслуговування будівель та служби підтримки критично необхідними.”

https://www.coolingpost.com/world-news/no-lockdown-for-hvacr-pleads-airah/