Організації, що представляють всі сектори кліматичної галузі промисловості, закликали країни Євросоюзу визнати їх послуги та виробничі об’єкти критично важливими під час епідемії коронавірусу.

Європейські організації, серед яких Європейське Партнерство з питань Енергетики та Екології (EPEE) та Асоціація Європейських Виробників Холодильних Компонентів (ASERCOM) наполягають, що діяльність їх членів є життєво необхідними для здоров’я, безпеки, продуктивності та комфорту життя громадян в той час, коли вживаються всі можливі заходи проти розповсюдження вірусу Covid-19.

“Зараз прийшов час, коли потрібно вирішити, які структури та послуги є важливими для життєдіяльності країни. ОВіК послуги та виробництво, а також весь холодильний ланцюг, є частиною життєво важливої інфраструктури і тому мають і надалі функціонувати”, – йдеться у заяві.

Організації підтримують ті заходи, яких влада вживає для гарантії безпеки та добробуту європейських громадян, та привертають увагу до важливої ролі, яку виконують їх члени. Це і транспортування чутливих до температури ліків та медичних приладів, і доставка та зберігання свіжих продуктів, і робота таких ключових об’єктів, як дата-центри, а також забезпечення здоров’я людей аварійними системами вентиляції, підтримки температури, опалення та охолодження.

“З цих причин дуже важливо, щоб працівники ОВіК компаній могли працювати у разі необхідності монтажу обладнання, обслуговування або ремонту, особливо на важливих об’єктах, та щоб холодильній ланцюг міг працювати безперервно”.

Окрім EPEE та ASERCOM цю заяву також підтримали французька Асоціація постачальників та збирачів холодоагентів ADC3R, Європейська організація підприємств опалювальної галузі EHI, Європейська Асоціація Теплових Насосів (EHPA), логістична компанія ECSLA та Асоціація рефрижераторного транспорту Transfrigoroute International.

https://www.coolingpost.com/world-news/eu-groups-call-for-recognition-of-cooling-as-critical-service/